Czerwoniak - zdobądź kwalifikacje rynkowe

• Rekrutacja uzupełniająca do udziału w projekcie

• 09.10.2023 13:17

• Rekrutacja uzupełniająca do udziału w projekcie
      •  W związku z przygotowaniem do realizacji projektu nr umowy UDA-RPPD.03.03.01-20-0275/19-00 pn. „Czerwoniak – zdobądź kwalifikacje rynkowe”, którego Wnioskodawcą jest powiat zambrowski, a Realizatorem Zespół Szkół Nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie OGŁASZAMY REKRUTACJE UZUPEŁNIAJĄCĄ. Rekrutacja dotyczy poniższych form wsparcia.:

♦ Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze,

♦ Zajęcia poszerzające wiedzę,

♦ Doradztwo edukacyjno-zawodowe.

♦ Ponadprogramowe kursy zawodowe, tj.:

• Kurs zawodowy prawo jazdy kat. B,

• kurs spawacza metodą MAG,

• kurs z zakresu obsługi specjalistycznego programu GastroPOS i Szef

• kurs na operatora wózka widłowego oraz wymiany butli gazowej z UDT

• Kurs z zakresu grafiki 3D

• Kurs spawania światłowodów

• Specjalistyczny kurs baristyczny

Rekrutacja Uczestników prowadzona będzie w Szkolnym Punkcie Rekrutacyjnym w Zespole Szkół Nr 1 w Zambrowie pok. 222 i trwać będzie od 3 stycznia do 10 stycznia 2022 roku. Warunkiem koniecznym przed rozpoczęciem procesu Rekrutacji, jest zapoznanie się oraz zaakceptowanie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

Uczestnikami projektu mogą być Uczniowie/Uczennice Technikum i Branżowej Szkoły Zawodowej I stopnia w Zespole Szkół Nr 1 w Zambrowie. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest wyrażenie chęci uczestnictwa przez złożenie w Szkolnym Punkcie Rekrutacyjnym wymaganego kompletu dokumentów rekrutacyjnych:

1. formularza zgłoszeniowego podpisanego przez kandydata i Rodzica/Prawnego opiekuna,

2. oświadczenia Rodzica/Prawnego opiekuna Uczestnika Projektu o wyrażeniu zgody na uczestnictwo syna/córki w Projekcie,

3. deklaracji uczestnictwa, podpisanej przez uczestnika Projektu,

4. oświadczenia Uczestnika Projektu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, podpisanego przez uczestnika Projektu/Prawnego Opiekuna,

Ww. dokumenty dostępne są w Szkolnym Punkcie Rekrutacyjnym, a także na poniżej:

Pliki do pobrania:

Rgulamin rekrutacji

Deklaracja uczestnictwa

Oświadczenie prawnego opiekuna

Oświadczenie uczestnika projektu

Formularz zgłoszeniowy na zajęcia rozszerzające

Formularz zgłoszeniowy na zajęcia

Formularz zgłoszeniowy na kursy zawodowe

Formularz zgłoszeniowy na zajęcia doradztwo edukacyjno - zawodowe

W przypadku osób, które to są już uczestnikami projektu a chciałyby rozpocząć udział w ww. formach wsparcia, do Szkolnego Punktu Rekrutacyjnego należy dostarczyć WYŁĄCZNIE DEKLARACJĘ UCZESTNICTWA.

Po zakończeniu procesu rekrutacji, zbierze się Komisja Rekrutacyjna, która to zweryfikuje złożone dokumenty pod kontem, zarówno grupy docelowej, jak i poprawności formalnej i dnia 12 stycznia 2022 roku przedstawiona zostanie lista Uczestników poszczególnych zajęć oraz lista nowych uczestników projektu. Ww. listy upublicznione zostaną na tablicach informacyjnych w Szkole. Z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej sporządzony zostanie protokół rekrutacji.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą, a szczegółowych informacji dotyczących. realizacji projektu udzielić może Ekspert ds. jakości kształcenia i sprawozdawczości Pan Dariusz Śledziewski.