• Liceum Ogólnokształcące

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
        • Klasa A - językowa

• 02.10.2023 19:30
        • Klasa A jest propozycją dla uczniów, których pasją jest nauka języków obcych, posiadających  zdolności językowe i pragnących  kontynuować edukację w dowolnym miejscu na świecie. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania i technologii informacyjnych takich jak: platforma edukacyjna, tablica interaktywna, filmy obcojęzyczne, quizlet itp..

• Klasa B - medialna

• 02.10.2023 19:32
        • Klasa B jest propozycją dla humanistów, czyli wszystkich tych uczniów, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania w tej dziedzinie, wiążą przyszłość np. z dziennikarstwem czy redagowaniem tekstu. Nauczyciele towarzyszą uczniom w ich podróży po literaturze, historii oraz współczesności.
        • Klaca C - biznesowa

• 02.10.2023 19:32
        • Klasa C jest propozycją dla osób, które planują studia politechniczne w zakresie nauk ścisłych. Ten profil przygotowuje do podjęcia studiów m. in. na następujących kierunkach: mechanika, automatyka i robotyka.
        • Klasa D - nowoczesnych technilogii IT

• 02.10.2023 19:33
        • Klasa D jest propozycją skierowana do uczniów, którzy planują studiowanie nauk ścisłych i mają zainteresowania biznesowe. Dużym atutem tego profilu jest jego uniwersalność. Absolwent nie musi się ograniczać w dalszych planach edukacyjnych do jednego tylko typu uczelni.