• #Zdolniacha z Czerwoniaka

• 14.02.2024 18:08
        • Obdarzony przez naturę charakterystycznym głosem o ciemnej głębokiej barwie, aktorsko uzdolniony, sympatyczny – tak można w pierwszych słowach opisać kolejnego kandydata do tytułu ”Zdolniacha z Czerwonika” – Wiktora Choromańskiego z klasy 5TI.

• 18.10.2023 23:00
        • Witamy Was kochani po dłuższej przerwie i od razu z przyjemnością informujemy, że wznawiamy cieszący się dużą popularnością cykl: „Zdolniacha z Czerwoniaka”. Dzisiaj chcielibyśmy pochwalić się światu istnym skarbem, który ukrywa się wśród uczniów klasy IV Technikum Informatycznego, jedną z dwóch przedstawicielek płci pięknej w tym doborowym gronie. Jak zapewne wielu z was się domyśla, chodzi nam o Paulinę Arasim, dziewczynę o wszechstronnych zainteresowaniach, na której zawsze można polegać i która ukrywa przed nami niejedną tajemnicę.

• 18.10.2023 22:36
        • Paweł Godlewski – jeden z 32 informatyków- przystojniaków z klasy 2 TI. To przede wszystkim pasjonat nowych technologii, który od dziecka interesuje się komputerami i uwierzcie, jest w tym bardzo dobry.

• 18.10.2023 22:31
        • Dziś przedstawimy Wam kolejną sylwetkę ucznia, który zasługuje na tytuł „Zdolniacha z Czerwoniaka”. Uczeń sympatyczny, miły, chętny do pomocy, wprost „gentleman”. Łukasz Alejnikow, przedstawiciel klasy IV Technikum Logistycznego godzinami mógłby opowiadać o swojej pasji - motoryzacji.