• Sport w "Czerwoniaku"

• W szkole pracuje czterech nauczycieli wychowania fizycznego: Piotr Głuszcz, Andrzej Czworkowski, Andrzej Słaby, Zbigniew Niewiński. Oprócz lekcji prowadzą oni atrakcyjne zajęcia pozalekcyjne w  Szkolnym Klubie Sportowym. Młodzież realizuje swoje sportowe pasje w trzech sekcjach.

W roku szkolnym 2023/2024 prowadzone są trzy sekcje sportowe. Uczestniczą one w rozgrywkach o Mistrzostwo Województwa Podlaskiego Szkół Ponadpodstawowych.

Piłkę koszykową dziewcząt prowadzi Piotr Głuszcz i odnosi liczne sukcesy.
        W bieżącym roku szkolnym zespół uczestniczy w rozgrywkach I Ligi o Mistrzostwo Województwa Podlaskiego. Dziewczęta udanie zakończyły sezon zajmując

II miejsce w województwie.

Futsalem chłopców od wielu lat zajmuje się Andrzej Czworkowski. Jego drużyna cały czas gra w elicie zespołów pierwszoligowych województwa podlaskiego, zdobywa też laury w różnych turniejach okolicznościowy. W obecnym sezonie 2023/2024 drużyna zajęła X miejsce w mistrzostwach województwa. W dniu 20.10.2023 roku zespół zajął I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącej Samorządu a 28.01.2024 w XXIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w ramach WOŚP zespół zajął I miejsce.

Piłka siatkowa dziewcząt. Opiekunem sekcji jest Zbigniew Niewiński. Drużyna uczestniczyła w rozgrywkach I ligi Mistrzostw Województwa Podlaskiego i zajęła VII miejsce.

W szkole odbywają się również Szkolne Igrzyska Sportowe – opiekunem jest Andrzej Słaby.

W ramach SIS w bieżącym roku szkolnym zostały rozegrane III turnieje. Oto wyniki rywalizacji.

TENIS STOŁOWY

1.Piotr Michalski                   2 TL