• Liceum Ogólnokształcące

• Klasa A - medialna

• 30.04.2024 12:11
      • Klasa A jest propozycją dla humanistów, czyli wszystkich tych uczniów, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania w tej dziedzinie, wiążą przyszłość np. z dziennikarstwem czy redagowaniem tekstu. Nauczyciele towarzyszą uczniom w ich podróży po literaturze, historii oraz współczesności.
      • Przedmioty rozszerzone: j. polski, j. angielski, historia

Języki obce nowożytne – j. angielski, j. niemiecki / j. rosyjski/ j. hiszpański

Przedmioty dodatkowe do wyboru przez ucznia spośród następujących:

♦ zajęcia vlogerskie,

♦ nowe technologie informatyczne w globalnej sieci komputerowej,

♦ zajęcia z zastosowania IT,

♦ młodzieżowe przedsiębiorstwo.

Klasa A jest propozycją dla humanistów, czyli tych uczniów, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania w tej dziedzinie, wiążą przyszłość np. z dziennikarstwem czy redagowaniem tekstu. Nauczyciele towarzyszą uczniom w ich podróży po literaturze, historii oraz współczesności.

Projekty, które wykonasz w ciągu czterech lat:

♦ Materiał foto/wideo – opiszesz wybrany projekt za pomocą filmu lub artykułu promocyjnego; poznasz proces promocji produktu, wykorzystując najnowsze technologie.

♦ Projektowanie i druk 3D.