• Uczniowie ZS1 na stażu w Hiszpanii

     • W ramach programu Erasmus+ 19-osobowa grupa uczniów z Technikum Logistycznego oraz Informatycznego z Zespołu Szkół nr1 w Zambrowie przebywała na 3-tygodniowym stażu w urokliwej Walencji w Hiszpanii. Projekt zakładał odbycie staży zawodowych w lokalnych przedsiębiorstwach  w branży logistycznej i informatycznej. Niewątpliwie była to przygoda życia dla uczestników wybranych w procesie rekrutacji. Codziennie komunikowali się ze swoimi pracodawcami lub nowymi kolegami w języku hiszpańskim bądź angielskim, co pozwoliło przełamać barierę językową i nawiązać nowe znajomości. Stażyści zostawili po sobie bardzo dobre wrażenie.Miejsca praktyk znajdowały się w różnych częściach miasta, w związku z tym uczniowie byli zobligowani do korzystania z metra lub innych środków transportu publicznego co zdecydowanie nauczyło ich samodzielności. Jednakże największą przygodą był sam pobyt w trzecim pod względem wielkości mieście w Hiszpanii. Każdego dnia poznawali Walencję oraz jej punkty widokowe, skosztowali przysmaków lokalnej kuchni oraz mieli możliwość uczestniczenia w festiwalu kultury andaluzyjskiej, który odbywał się w tym terminie. Niesamowitą frajdę sprawił uczniom również rejs katamaranem oraz wizyta w oceanarium, gdzie oglądali pokazy delfinów. Ponadto opiekunowie, Iwona Grajewska-Partyka i Grzegorz Werpachowski, zorganizowali uczniom ciekawą wycieczkę do pobliskiej miejscowości Alboraya, która słynie z kolorowych domków zbudowanych tuż nad kanałem i z tego powodu jest nazywana „małą Wenecją”. Warto dodać, że uczniowie otrzymali uwzględnione w projekcie kieszonkowe oraz kartę umożliwiającą łatwą komunikację po mieście. W związku z tym dotarcie do rozległej piaszczystej plaży, malowniczej starówki czy przepięknych ogrodów Turia nie stanowiło żadnego problemu. Walencja ma tak dużo do zaoferowania, że młodzież nie miała czasu na nudę.  Cały przebieg stażu uczniowie dokumentowali systematycznie w dzienniczkach praktyk, a na zakończenie otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie stażu zawodowego, co jest niewątpliwie ogromnym atutem na rynku pracy.  Dziękujemy serdecznie panu dyrektorowi Sławomirowi Baranowi za to, że umożliwił nam udział w tak intersującym stażu i za wspaniałe wspomnienia, których już nikt nam nigdy nie odbierze.

     • Obchody Święta Konstytucji

     • 30.04.2024 r. z okazji 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Wielką wagę święta dla całej społeczności szkolnej podkreśliła obecność pocztów sztandarowych.

      Na początku Dyrektor Szkoły, Sławomir Baran, przybliżył historię tego ważnego dnia i podkreślił, że majowe obchody uczą patriotyzmu i właściwej postawy obywatelskiej.

      Następnie młodzież wraz z nauczycielami obejrzeli montaż słowno – muzyczny w wykonaniu swych kolegów i koleżanek, którzy recytowali patriotyczne wiersze i śpiewali patriotyczne piosenki.

      W roli narratora wystąpiła Gabriela Rosiak z  I TŻ. Wspaniałą recytacją popisali się: Martyna Gosk z I TG, Albert Borowski z I TG, Patrycja Rogulska z II TŻ, Klaudia Wolna z II TŻ, Emilia Wiśniewska z II TŻ, Julia Wołowicz z II TŻ, , a także Maciej Tymiński z II TL, który oprócz tego zaśpiewał wraz z Pawłem Kowalewskim z II TI ,,Mazurek 3 Maja”. Chłopcy zdobyli duże brawa za swój piękny występ. Całość została zwieńczona przepiękną piosenką ,,Jest takie miejsce, taki kraj” w wykonaniu występujących. Przedstawienie zostało uzupełnione prezentacją słowno – muzyczną: wierszem Rajnolda Suchodolskiego pt. ,,Trzeci Maj” w wykonaniu uczennic z II TŻ - Mai Sokólskiej i Mileny Gosiewskiej, a także filmem Zambrowa z lotu ptaka. Nad całością czuwali nauczyciele: p. Beata Jasionowska oraz p. Krzysztof Krajewski. 

      Akademia w ciekawy sposób przedstawiła wszystkim, jak ważne jest bycie prawdziwym Polakiem, a także to, że patriotyzm winniśmy pielęgnować w każdym dniu i jako naród tak żyć, żeby nasza ojczyzna, nawet ta mała, rozwijała się w duchu wolności, odpowiedzialności i wzajemnego szacunku.

       

      Beata Jasionowska

     • Uczniowie z „Czerwoniaka” z wizytą na południu Polski

     • Chociaż pobudka o godzinie 2 nad ranem nie jest powodem do radości, to jednak uśmiech pojawił się na twarzach uczniów klas I A LO, I B LO i II B LO oraz ich opiekunów – siostry Natalii, księdza Dawida i Pana Krzysztofa Krajewskiego, którzy 25 kwietnia wyruszali spod Kościoła Trójcy Przenajświętszej, aby „wpaść z wizytą” na południe Polski. Czekały na nich atrakcje, a pierwszą z nich było zwiedzanie kopalni „Guido”, najgłębiej położonej trasy turystycznej w górnictwie węglowym w Polsce (320 m). Pod ziemię uczniowie zjechali autentyczną szolą (windą), taką samą, jakiej używają górnicy na czynnych kopalniach, a podziemną wędrówkę uatrakcyjniły im opowieści przewodników, dzięki którym przenieść się mogli na chwilę do początku XX wieku. Poznali przy tym zagrożenia czyhające na górników pracujących pod ziemią, a dzięki multimedialnym efektom niemal „poczuli” je na własnej skórze. Choć w kopalni „Guido” od lat nie wydobywa się węgla, to na trasie go nie brakowało, a wszechobecny pył dawał się we znaki zwiedzającym. Trudności rekompensowały jednak potężne maszyny do urabiania skał i węgla oraz przejażdżka elektryczną kolejką podwieszaną, jedyną tego typu na świecie udostępnioną turystom.

      Kolejnym punktem na trasie był krótki pobyt w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, związanym z kultem siostry Faustyny. Ogromne wrażenie zrobiła na wszystkich bazylika, poświęcona przez Jana Pawła II w 2002 r., w której znajdują się relikwie siostry Faustyny oraz słynący z łask obraz Pana Jezusa Miłosiernego, namalowany według jej wizji.

      Pierwszy dzień zakończyło zwiedzanie Krakowa, królewskiego miasta, które prezentowało się pięknie w promieniach zachodzącego słońca.

      Piątek przeznaczony został na dobra zabawę w „Energylandii”, największym Parku Rozrywki w Polsce, oferującym 123 atrakcje, które znajdują się na obszarze 70 hektarów. Uczniowie spędzili w nim ponad 8 godzin, ale nie było czasu na nudę, a poziom adrenaliny podnieść mogły między innymi ogromne wahadło Azec Swing, potężne 40 metrowe ramię Space Boostera,  których prędkość dochodzi do 100 km/h, a przeciążenia sięgają aż 5G, oraz Hyperion  - najwyższy i najszybszy w Europie w swojej kategorii. Palmę pierwszeństwa zdobyła jednak „Zadra”, największy i najszybszy hybrydowy roller coaster świata, mający 63,8 m wysokości i 90 stopni nachylenia przy spadku, którego wagoniki osiągają prędkość 121 km/h.

      Pełen emocji dzień spowodował, że powrót do Zambrowa upłynął w atmosferze zasłużonego odpoczynku.

     • Wycieczka do Wrocławia, Pragi i Skalnego miasta

     • W dniach 22-24 kwietnia odbyła się wycieczka uczniów ZS nr 1 w Zambrowie. Pierwszego dnia osoby z klas drugich oraz trzecich kierunków medialnego liceum, technikum informatycznego oraz poligraficznego, mieli okazję zobaczyć Panoramę Racławicką we Wrocławiu. Następnie udali się do najstarszego ogrodu zoologicznego w Polsce. Główną atrakcją okazało się afrykarium, które przyciągnęło największą uwagę naszych uczniów. Drugi dzień spędziliśmy zwiedzając malowniczą Pragę. Uczniowie odbyli podróż po Placu Hradczańskiego z pałacami należącymi kiedyś do arystokracji czeskiej oraz do Zamku Praskiego dawnej siedziby królów czeskich. Jak podaje Księga rekordów Guinnessa jest to największy pod względem zajmowanej powierzchni zamek na świecie, całość obejmuje ponad 7 ha. Katedra św. Wita, która jest przykładem połączenia stylu gotyckiego i neogotyckiego. Przepiękne tereny zielone z cudownym widokiem na miasto, Bazylika Św. Jerzego przejście przez Malą Stranę, w kierunku Mostu Karola. Średniowieczny most - najbardziej rozpoznawalny zabytek Pragi - zachwyca nie tylko swoją konstrukcją, ale przede wszystkim rozpościera się z niego jeden z najwspanialszych widoków na Stare Miasto. Patrząc na czerwone dachy kamieniczek, wieżyczki bram, smukłe wieże kościołów i wzgórze zamkowe można poczuć się jak w bajce! Rynek Starego Miasta, gdzie można docenić piękno zegara Orloj umieszczonego na ścianie Ratusza, architekturę Kościoła Najświętszej Marii Panny przed Tynem, ogromny pomnik Jana Husa, lub otaczające plac bogato zdobione kamienice. Plac Św. Wacława.

      Cały wyjazd został zwieńczony podróżą do Skalnego Miasta w Adrspach w Czechach. Rezerwat przyrody przywitał nas bogatą w różne piaskowcowe formacje skalne powstałe na skutek działań zjawisk atmosferycznych. Niektóre z nich otrzymały nieprzeciętne nazwy: Kochankowie, Fotel Babci, Gotycka Brama, Wieża Elżbiety, Głowa Cukru, Żółw. Spacer między nimi sprawił ogromną przyjemność naszym uczniom oraz opiekunom. Na terenie Adrszpaskich Skał napotkamy również wkomponowane w góry popiersie J.W. Goethego, wodospady oraz jeziorko po dawnej piaskowni. Charakterystycznym punktem Skalnego Miasta jest Gotycka Brama, która została wybudowana w 1839 r. Skalne Miasto posłużyło filmowcom z Hollywood za plan filmowy podczas ekranizacji tej powieści. W czasie spaceru po Skalnym Mieście czekał na nas również rejs łodzią turystyczną po urokliwym jeziorku, okraszony zabawnymi opowieściami “sternika” łodzi.

     • Uczniowie ZS1 w Walencji

     • Dnia 22 kwietnia 19-osobowa grupa uczniów rozpoczęła swoją przygodę życia wyjeżdżając do urokliwej Walencji w Hiszpanii. Dobór uczniów nie był przypadkowy, gdyż przeszli dość zawiły proces rekrutacji i zostali wybrani na podstawie swoich wyników w nauce oraz zachowania. Szczęśliwcami okazało się 10 uczniów z technikum informatycznego z klas 3ATI, 3BTI i 4TI oraz 9 z technikum logistycznego z klasy 3TL. Projekt ma na celu odbycie staży zawodowych u pracodawców, pogłębienie znajomości języka angielskiego oraz poznanie języka hiszpańskiego. W związku z tym przed wyjazdem,uczniowie odbyli rozmowy kwalifikacyjne  oraz poznali podstawy języka hiszpańskiego. Tak przygotowani wyruszyli na podbój Hiszpanii 😊 Po stosunkowo ciężkiej podróży zostali zakwaterowani w przytulnym akademiku, co sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Uczniowie mają do dyspozycji siłownię, bilard czy miejsce do samodzielnego wypoczynku oraz stołówkę, która serwuje tradycyjne dania hiszpańskie. Już pierwszego dnia wzięli udział w wycieczce, podczas której licencjonowany przewodnik opowiedział im historię tego cudownego miasta oraz  pokazał najważniejsze zabytki klimatycznej starówki. Drugiego dnia udali się do miejsca swoich praktyk, które zostały im przypisane na podstawie wcześniej odbytej rozmowy kwalifikacyjnej. Niewątpliwie jest to przygoda życia, która uczy samodzielności i odpowiedzialności, a jednocześnie daje szansę dalszego rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską, a uczniowie nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Naładowani pozytywną energią rozpoczynają swoją 3-tygodniową przygodę.

     • Badania PISA 2025 w naszej szkole

     • W poniedziałek (8 kwietnia) wybrani uczniowie klas I i II technikum wzięli udział w międzynarodowym badaniu PISA,  koordynowanym przez Organizację Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD).

      PISA (Programme for International Student Assessment), czyli Program Międzynarodowej Oceny Umiejętności Uczniów, to największe międzynarodowe badanie umiejętności uczniów na świecie, realizowane co 3 lata w ponad 90 krajach. Jego celem jest uzyskanie porównywalnych danych o umiejętnościach uczniów, którzy ukończyli 15. rok życia, w celu poprawy jakości nauczania i organizacji systemów edukacyjnych. Wśród badanych umiejętności szczególny nacisk położono w nim na posiadaną przez ucznia wiedzę z zakresu języka ojczystego, matematyki, fizyki, biologii i innych dziedzin, oraz stosowanie zdobytych umiejętności w praktyce.

      Nasza szkoła została w tym roku wylosowana do udziału w badaniach, które trwały dwie godziny i polegały na rozwiązywaniu na komputerach zadań dotyczących rozumieniai interpretacji tekstu, matematyki oraz szeroko pojętych nauk przyrodniczych. Zadania te odnosiły się do rzeczywistych sytuacji, a ich rozwiązanie wymagało logicznego myślenia oraz umiejętności radzenia sobie z różnorodnymi problemami. Badanie było anonimowe, a wyniki testów miały służyć jedynie sprawdzeniu, na ile polscy uczniowie są przygotowani do uczestnictwa w „dorosłym” życiu.

       

      Krzysztof Krajewski

     • XI Turniej Matematyczny SIGMA im. Edmunda Pawłowskiego

     • Uczniowie Czerwonka wzięli udział w XI Turnieju Matematycznego SIGMA im. Edmunda Pawłowskiego.

      Konkurs odbył się 5 kwietnia 2024 r. W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wys. Mazowieckiem. Arkusze konkursowe składały się z dwóch części: pierwszej- obejmującej zadania zamknięte wielokrotnego wyboru oraz drugiej- obejmującej zadania otwarte. Arkusze ułożono zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi na poziomie rozszerzonym. Po konkursie uczestnicy wysłuchali wykładu Politechniki Białostockiej na temat fraktali.

      Choć nie powtórzyliśmy sukcesów naszych absolwentów ( Idy Milewskiej, Mateusza Polaka, Kamila Milewskiego, Michała Tymińskiego), to jednak bardzo się cieszymy, że nasza ekipa: Anna Urbanek 2TI, Michał Chrzanowski 2 TI, Przemysław Gontarski 5TL, Malwina Godlewska 3 LO, Arkadiusz Konarzewski 3aTI oraz Krzysztof Gwardiak 4TL dzielnie walczyła. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi. Za rok spróbujemy ponownie.

     • Światowy Dzień Zdrowia 2024 – Moje zdrowie, moje prawo

     • Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zambrowie informuje, iż 7 kwietnia 2024 roku obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia.

      Na całym świecie prawo milionów ludzi do zdrowia jest coraz bardziej zagrożone. Choroby i katastrofy są głównymi przyczynami śmierci i niepełnosprawności. Konflikty niszczą życie, powodując śmierć, ból, głód i cierpienie psychiczne. Spalanie paliw kopalnych jednocześnie napędza kryzys klimatyczny i odbiera nam prawo do oddychania czystym powietrzem, a zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach i na zewnątrz odbiera życie co 5 sekund. Rada Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) ds. ekonomii zdrowia dla wszystkich stwierdziła, że co najmniej 140 krajów uznaje zdrowie za prawo człowieka w swojej konstytucji. Jednak kraje nie uchwalają i nie wprowadzają w życie przepisów, które zapewniłyby ich obywatelom prawo dostępu do usług zdrowotnych. Potwierdza to fakt, że w 2021 r. co najmniej 4,5 miliarda ludzi – ponad połowa światowej populacji – nie było w pełni objętych podstawowymi usługami zdrowotnymi.
      Aby sprostać tego typu wyzwaniom, tematem przewodnim Światowego Dnia Zdrowia 2024 jest "Moje zdrowie, moje prawo".
      Tegoroczny temat został wybrany, aby bronić prawa każdego i wszędzie do dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych, edukacji i informacji, a także do bezpiecznej wody pitnej, czystego powietrza, dobrego odżywiania, wysokiej jakości warunków mieszkaniowych, godnej pracy i warunków środowiskowych oraz wolności od
      dyskryminacji.
       Poznaj swoje prawa zdrowotne. Masz prawo do:

      • Zapewnienia dostępu do wysokiej jakości opieki zdrowotnej bez jakiejkolwiek dyskryminacji
      • Prywatności i poufności informacji o Twoim stanie zdrowia
      • Informacji nt. leczenia i wyrażenia zgody na leczenie
      • Autonomii cielesnej i integralności
      • Podejmowania decyzji dotyczących własnego zdrowia

      Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową WHO:
       

     • Dzień Patrona

     • 27 marca 2024 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Patrona, upamiętniający postać wybitnego Polaka, generała Stefana Roweckiego „Grota”. To ważny dzień dla całej społeczności Zespołu Szkół nr 1 w Zambrowie, który dodatkowo uświetnili swoją obecnością szczególni goście, ludzie, których życie i działalność związane były z walką o niepodległość Polski. Miło nam było powitać w murach naszej szkoły Pana Franciszka Polaka, żołnierza Armii Krajowej, który, dzięki swojej postawie i poświęceniu dla Ojczyzny, stał się wzorem odwagi i patriotyzmu dla kolejnych pokoleń, oraz Pana Tadeusza Nowowiejskiego, członka nadzwyczajnego Związku Żołnierzy Armii Krajowej obwodu Zambrów, dzięki któremu mogliśmy zrozumieć i docenić trud oraz ofiarę, jaką ci ludzie ponieśli dla dobra wspólnego. Nie zabrakło również przedstawicieli środowiska Sybiraków – Pana Romana Kalisty, prezesa Związku Sybiraków Koło Zambrowskie, jego małżonki,
      a także Pani Bożeny Rytelewskiej, członka koła Sybiraków w Zambrowie. Przynieśli oni ze sobą historie trudów i cierpień, które, mimo upływu lat, nie zostały zapomniane, aby przekazać młodszemu pokoleniu wartości i nauki płynące z historii, której byli świadkami.

       

      Spotkanie z tak wyjątkowymi gośćmi było dla nas ogromnym zaszczytem i inspiracją do dalszej pracy nad kształtowaniem patriotycznych postaw oraz pamięci o bohaterach naszej historii.

      Głównym punktem uroczystości był niezwykły montaż słowno-muzyczny, przygotowany przez uczniów, pod kierunkiem nauczycieli historii, którzy przybliżyli zebranym postać patrona naszej szkoły oraz historię Armii Krajowej.

      Na zakończenie wyróżniono uczniów klas pierwszych, którzy wykazali się wyjątkową wiedzą na temat życia i dokonań generała Stefana Roweckiego „Grota”, biorąc udział
      w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Patronie Szkoły. Serdecznie gratulujemy Zofii Modzelewskiej (Technikum Żywienia), Dominice Nowowiejskiej (Technikum Żywienia), Kindze Godlewskiej (Liceum Ogólnokształcące), Igorowi Dąbrowskiemu (Liceum Ogólnokształcące) oraz Ksaweremu Fedorowiczowi (Liceum Ogólnokształcące). To właśnie dzięki takim pasjonatom historia życia generała i wartości, według których żył, nigdy nie zaginą i będą inspirować kolejne pokolenia Polaków

       

     • Konkurs "Poliglota"

     • W dn.10.04.2024r. (środa) na 4.godz. lekcyjnej w sali 108 odbędzie się konkurs językowy POLIGLOTA. Konkurs będzie polegał na rozwiązaniu testu leksykalno-gramatycznego z 2 języków: angielskiego i niemieckiego lub angielskiego i rosyjskiego. Chętnych zapraszamy do pani Beaty Pietranik lub pani Diany Sutkowskiej.

     • Światowy Dzień Autyzmu

     • Drodzy uczniowie, na całym świecie dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Autyzmu. Jest to czas, aby zatrzymać się na chwilę i zwrócić uwagę na ważną kwestię - zrozumienie i akceptację osób z autyzmem.

      Autyzm jest często niezrozumianą różnorodnością, która wymaga naszej empatii i wsparcia. Dzisiaj pragniemy podkreślić, jak istotne jest budowanie otoczenia, które promuje akceptację, zrozumienie i tolerancję wobec wszystkich naszych kolegów i koleżanek.

      Pamiętajmy, że każdy z nas jest wyjątkowy, a różnorodność to nasza siła. Zachęcamy Was wszystkich do otwarcia serc i umysłów na potrzeby innych oraz do tworzenia szkoły, w której każdy może się rozwijać i być akceptowany.

      Z tej okazji jutro 3 kwietnia do szkoły ubieramy się na niebiesko. 

      Dziękujemy za Wasze zrozumienie i wsparcie!

     • Lekcja historii do muzeum Sybiru w Białymstoku

     • Uczniowie naszej szkoły wraz z kombatantami AK obwodu Zambrów oraz przedstawicielami koła Sybiraków w Zambrowie udali się na lekcję historii do muzeum Sybiru w Białymstoku. Mieliśmy przyjemność obejrzeć wystawę związaną z pojęciem “Sybiru”, życiem codziennym oraz relacjami osób uczestniczących  w wydarzeniach z okresu II wojny światowej. Na koniec naszego spotkania Pan Roman Kalista dał żywe świadectwo historii. Był uczestnikiem deportacji jako mieszkaniec Podgórza. Został zesłany na tereny Związku Sowieckiego.

     • Koszykarki Czerwoniaka srebrnymi medalistkami

     • Koszykarki Czerwoniaka srebrnymi medalistkami Mistrzostw Województwa 

      W dniu 14.03.2024r. w hali sportowej ZS1 Zambrów odbył się finał Licealiady Województwa Podlaskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt. W turnieju wzięły cztery najlepsze zespoły I ligi:

      II LO Białystok

      IVLO Białystok

      VILO Białystok

      ZS1 Zambrów

      W wyniku sportowej rywalizacji najlepszymi okazały się koszykarki IV LO Białystok, drugie miejsce zajęły zawodniczki Czerwoniaka a na najniższym stopniu podium stanęły koszykarki VILO Białystok.

      To już 3 medal podopiecznych Piotra Głuszcza

      Dziewczętom składamy serdeczne gratulacje.

     • "Wolność - Pani ze snów"

     • Spektakl pt. "Wolność - Pani ze snów" przygotowany przez grupę teatralną ALE SZTUKA na konkurs ogłoszony przez Muzeum Powstania Warszawskiego pt. " Wolność"

     • Wycieczka klasy 3TŻ do Białegostoku

     • Wycieczka klasy 3TŻ do Białegostoku.

      W czwartek (07.03.2024), pod opieką - Pana Grzegorza Kozioła i Pana Grzegorza Werpachowskiego pojechaliśmy do Białostockiego Epi-centrum Nauki, gdzie spędziliśmy 2 godziny. Każdy mógł zobaczyć tam różne tematyczne obszary, takie jak np. robotyka, optyka czy telekomunikacja. Mogliśmy przejechać się również symulatorem samochodu i to zarówno na trzeźwo, jak i po alkoholu. Później przyszedł czas na wypoczynek, małe zakupy i posiłek. Razem z opiekunami pojechaliśmy do galerii Białej. Na koniec wycieczki, czekała nas główna atrakcja - lodowisko, na którym wszyscy świetnie bawiliśmy się! Bezpiecznie, z uśmiechami na twarzy, wróciliśmy do domu. Całą klasą spędziliśmy wspólnie czas i polecamy wszystkim tę wycieczkę!

      Film z lodowiska

     • Dzień kobiet


     • Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Paniom wiele radości, spełnienia marzeń i nieustającego szczęścia. Niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech na twarz i ciepło w sercu. Życzymy, abyście zawsze otoczone były miłością oraz wsparciem swoich najbliższych, a siła, determinacja i optymizm towarzyszyły Wam w każdym działaniu. Dziękujemy za Waszą wyjątkowość i nieoceniony wkład w nasze życie. Niech Dzień Kobiet będzie dla Was czasem docenienia i celebrowania Waszych niezwykłych osiągnięć.

 • Zespół Szkół nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Zambrowie
  ul. Aleja Wojska Polskiego 31
  18-300 Zambrów
  • Logowanie