• Spotkanie informacyjno-organizacyjne dot. II tury mobilności zagranicznej Uczniów ZS1

• 12.10.2023 13:18

• W związku z przygotowaniem do realizacji II tury wyjazdów związanych z Europejską Mobilnością Uczniów w ramach projektu „Praktyczna Gastronomia we Współczesnej Europie” – numer umowy POWERVET-2015-1-PL01-KA102-015110 w Naszej Szkole odbyło się spotkanie informacyjno-organizacyjne dot. mobilności zagranicznej Uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie w terminie 23 stycznia 2017r. – 17 lutego 2017r. Spotkanie odbyło się 21 listopada 2016 roku w siedzibie szkoły.

W spotkaniu wzięli udział Uczniowie i Uczennice Naszej Szkoły wraz z Rodzicami/ Prawnymi opiekunami. Spotkanie poprowadził Kierownik Kształcenia Praktycznego Pan Sławomir Baran. Podczas spotkania zaprezentowane zostały założenia projektu wraz ze szczegółowym opisem pobytu Uczniów w Niemczech.

Pliki do pobrania:

► Prezentacja