• Spotkanie informacyjno-organizacyjne

• 10.10.2023 20:26
      • Praktyczna Gastronomia we Współczesnej Europie

Spotkanie informacyjno-organizacyjne dot. mobilności zagranicznej Uczniów ZS1

•  W związku z przygotowaniem do realizacji projektu „Praktyczna Gastronomia we Współczesnej Europie” – numer umowy POWERVET-2015-1-PL01-KA102-015110 w Naszej Szkole odbyło się spotkanie informacyjno-organizacyjne dot. mobilności zagranicznej Uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie w terminie 17 stycznia 2016r. – 13 luty 2016r. Spotkanie odbyło się 7 grudnia 2015 roku w siedzibie szkoły.

W spotkaniu wzięli udział Uczniowie i Uczennice Naszej Szkoły wraz z Rodzicami/ Prawnymi opiekunami. Spotkanie poprowadził Kierownik Kształcenia Praktycznego Pan Sławomir Baran. Podczas spotkania zaprezentowane zostały założenia projektu wraz z przedstawieniem programu 4 tygodniowego wyjazdu.

Pliki do pobrania:

♦ Prezentacja