• Rekrutacja Uczestników Zagranicznej Mobilności

• 11.10.2023 21:11
      • Praktyczna Gastronomia we Współczesnej Europie

Rekrutacja Uczestników Zagranicznej Mobilności

• W związku z przygotowaniem do realizacji projektu „Praktyczna Gastronomia we Współczesnej Europie” – numer umowy POWERVET-2015-1-PL01-KA102-015110 ROZPOCZYNAMY PROCES REKRUTACJI UCZESTNIKÓW. Rekrutacja dotyczy wyjazdu w terminie 17 stycznia 2016 roku – 13 lutego 2016 roku.

Rekrutacja Uczestników prowadzona będzie w Biurze Projektu z siedzibą w Zespole Szkół Nr 1 w Zambrowie i trwać będzie od 15 do 17 grudnia 2015r. Warunkiem koniecznym przed rozpoczęciem procesu Rekrutacji, jest zapoznanie się oraz zaakceptowanie Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w mobilności zagranicznej (załączony poniżej w plikach do pobrania).

Uczestnikami projektu mogą być Uczniowie/Uczennice ZS1 w Zambrowie kształcący się
        w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest wyrażenie chęci uczestnictwa przez złożenie w Biurze Projektu wymaganego kompletu dokumentów rekrutacyjnych:

1. formularza zgłoszeniowego podpisanego przez kandydata i Rodzica/Prawnego opiekuna,

2. oświadczenia Rodzica/Prawnego opiekuna Uczestnika Projektu o wyrażeniu zgody na uczestnictwo syna/córki w Projekcie,

3. deklaracji uczestnictwa, podpisanej przez uczestnika Projektu,

4. oświadczenia Uczestnika o zapoznaniu się z Regulaminem rekrutacji,

5. zaświadczenie od wychowawcy ucznia, zwierające takie informacje jak: średnia z przedmiotów zawodowych, ocena z języka angielskiego, ocena z zachowanie oraz opinię o uczniu.

6. CV w formacie Europass

Ww. dokumenty dostępne są poniżej w wykazie Pliki do pobrania, a także w Biurze Projektu.

Po zakończeniu procesu rekrutacji, zbierze się Komisja Rekrutacyjna, która to zweryfikuje złożone dokumenty pod kontem, zarówno grupy docelowej, jak i poprawności formalnej i dnia 18 grudnia 2015 roku przedstawiona zostanie lista Uczestników zagranicznej mobilności i lista rezerwowa. Ww. listy upublicznione zostaną na tablicach informacyjnych w Szkole oraz na stronie internetowej www.zs1rowecki.pl w zakładce  Praktyczna Gastronomia we Współczesnej Europie Z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej sporządzony zostanie protokół rekrutacji.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą, a szczegółowych informacji dt. realizacji projektu udzielić może Kierownik Kształcenia Praktycznego, Pan Sławomir Baran.

Pliki do pobrania:

♦ Regulamin Rekrutacji

♦ Oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem

♦ Formularz zgłoszeniowy

♦ Deklaracja uczestnictwa