Śmigaj na staż – sięgnij po praktykę

• Rozpoczęcie projektu

• 09.10.2023 16:44

• „Śmigaj na staż – sięgnij po praktykę”
      • Projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 skierowany do uczniów Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia w Zespole Szkół Nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie.

Pragniemy poinformować, iż Nasza Szkoła pomyślnie zakończyła negocjacje dotyczące projektu „Śmigaj na staż – sięgnij po praktykę” i podpisała umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego – numer umowy RPPD.03.03.01-IZ.00-20-0151/17.

Głównym celem Podniesienie kompetencji i kwalifikacji 50 uczniów zwiększających ich szanse na rynku pracy oraz wzrost atrakcyjności i podniesienie jakości kształcenia w Technikum i Branżowej Szkole I stopnia w Zespole Szkół Nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie do 30.09.2019r.

W ramach projektu przewidziano następujące działania:

1. Staże zawodowe realizowane we współpracy z regionalnymi pracodawcami
        2. Praktyki zawodowe realizowane we współpracy z regionalnymi pracodawcami

Zapraszamy uczniów do udziału w projekcie

„Śmigaj na staż – sięgnij po praktykę”