Wykwalifikowany absolwent gwarancją zawodowego sukcesu

• Rozpoczęcie projektu

• 09.10.2023 17:16
      • "Wykwalifikowany absolwent

gwarancją zawodowego sukcesu”

• Projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 skierowany do uczniów Technikum, Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Branżowej Szkoły I stopnia w Zespole Szkół Nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie

Pragniemy poinformować, iż Nasza Szkoła pomyślnie zakończyła negocjacje dotyczące projektu „Wykwalifikowany absolwent gwarancją zawodowego sukcesu” złożonego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w odpowiedzi na konkurs o nr: RPPD.03.03.01-IZ.00-20-001/16.

Głównym celem jest podniesienie kompetencji i uzupełnienie kwalifikacji zawodowych 360 uczniów oraz 41 nauczycieli zwiększających ich szanse na regionalnym rynku pracy oraz wzrost atrakcyjności i podniesienie jakości kształcenia w Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia w Zespole Szkół Nr 1 im. gen Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie do 31.07.2019r.

W ramach projektu przewidziano następujące działania:

1.    1. Zajęcia dydaktyczne (wyrównawcze i rozszerzające wiedzę),
        2.    2. Ponadprogramowe kursy zawodowe,
        3.    3. Staże zawodowe u pracodawców,
        4.    4. Wyjazdowe zajęcia laboratoryjne na Politechnice Białostockiej,
        5.    5. Kursy oraz studia podyplomowe doskonalące umiejętności kadry pedagogicznej ZS1,
        6.    6. Stworzenie wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego,
        7.    7. Doposażenie pracowni sieci komputerowych oraz pracowni logistycznej.

Zapraszamy uczniów oraz kadrę pedagogiczną do udziału w projekcie

„Wykwalifikowany absolwent gwarancją zawodowego sukcesu”