• Wystawy 2017/2018

• 18.10.2023 13:10
      • Zestawienie wszystkich wystaw

Wrzesień – Szkolny Konkurs Poprawności Językowej „Ojczyzna – Polszczyzna”

Październik – Książki, które znamy

Listopad – I cz. projektu czytelniczego, klasy maturalne, rozprawka problemowa na temat: „Ojczyzny nie zabiera się ze sobą na podeszwach butów”. (J. J. Danton)

Grudzień – II cz. projektu czytelniczego, klasy II i III, rozprawka problemowa na temat: „Gdzie dobrze, tam ojczyzna”. (Arystofanes – „Plutos”)

Styczeń – III cz. projektu czytelniczego, klasy I, rozprawka problemowa na temat: „Nie pytajmy, co może zrobić dla nas ojczyzna, pytajmy, co my możemy dla niej uczynic”. (J. F. Kennedy)

Luty – Podsumowanie Szkolnego Konkursu Poprawności Językowej „Ojczyzna – Polszczyzna”

Marzec – „Światy równoległe – literatura fantasy”

Kwiecień – Projekt czytelniczy „Czytające pokolenia”

Maj – Szkolny Konkurs Znajomości Lektur „Gerwazy vel Półkozic vel Mopanku vel Szczerbiec vel Rębajło vel Klucznik vel Scyzoryk”

Czerwiec – Książki na wakacje