• Lekcja o Funduszach Europejskich

• W kwietniu uczniowie klas I TL i I b LO wzięli udział w kolejnej edycji akcji edukacyjnej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II”.

Do udziału w akcji zaproszone zostały szkoły ponadpodstawowe i gimnazja z pięciu województw Polski Wschodniej. Na specjalnie zorganizowanych lekcjach, o niestandardowej formule, uczniowie mieli okazję poznać bliżej Fundusze Europejskie, zwłaszcza w kontekście rozwoju i realizacji pomysłów biznesowych.

Celem zajęć była  popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości w kontekście Funduszy Europejskich, w tym Programu Polska Wschodnia (POPW), wśród uczniów ze szkół ponadpodstawowych z Polski Wschodniej.

Uczniowie zapoznali się  z tematyką przedsiębiorczości w kontekście wykorzystania Funduszy Europejskich przeznaczonych dla młodych ludzi oraz możliwościami wsparcia rozwoju innowacyjnego biznesu, na przykładzie Programu Polska Wschodnia, a w szczególności Platform startowych dla nowych pomysłów. Przybliżone zostały  im  cele i zasady aplikowania o środki na wsparcie start-upów w ramach Platform startowych współfinansowanych z Programu Polska Wschodnia. Na lekcji poznali również  dobre praktyki  i przykłady przedsiębiorczości młodych ludzi.

Uczniowie otrzymali specjalnie przygotowane komiksy o funduszach europejskich, które mieli za zadanie uzupełnić w ramach zadania konkursowego. Osoby, które zrobiły to bezbłędnie i najszybciej otrzymały karty upominkowe do sieci sklepów EMPIK.

Lekcje o Funduszach Europejskich przeprowadziła p. Anna Łuniewska – Kochańska.

• Zastępstwa

• Wyświetl zmiany w zastępstwach w planie lekcji Ta szkoła nie opublikowała zastępstw przez ostatnich 30 dni.
        • Konta użytkowników

• For some parts of timetable or substitution, you may need to login. If you lost your password, please use the link “I do not know the login name or password” and type in your email. If you haven’t received the password yet, please wait, the school will provide you with one when everything is the ready to go.