• PREDATOR GAMES

• Ruszył nabór do kolejnej edycji Predator Games zapisy u p. Godlewskiego Grzegorza do 3 października 2024 r.

Do wyboru gry:

• Counter-Strike 2 (CS2 ukończone 16 lat, drużyna 6 osobowa)
            • League of Legends (LoL drużyna 6 osobowa)
            • Fortnite (1 osobowa)
            • Rocket League (drużyna 4 osobowa
            • Szachy (1 osobowa).

Szczegóły na stronie:

• Kandydaci na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

• Przedstawiamy kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego:

1. Julia Mianowska 4A TI

2. Paweł Kowalewski 3 TI

3. Maciej Tymiński 3 TL

Zapraszamy do zapoznania się z ich programami i oddania słusznego głosu. Wybory przeprowadzane będą 16.09.2024 r. przez dwuosobową komisję wyborczą, która będzie zbierała głosy chodząc po klasach.

• .

• „Nie umierają nigdy ci,

o których pamiętamy

- bo pamięć to nieśmiertelność”

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Mamy dyrektora naszej szkoły, Sławomira Barana.

Współczujemy straty i łączymy się w bólu z Rodziną oraz Najbliższymi zmarłej.

Wyrazy głębokiego żalu, słowa wsparcia i otuchy w tych trudnych chwilach

składa

Społeczność Zespołu Szkół nr 1

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• Zapraszamy chętnych do kandydowania w wyborach do Samorządu Uczniowskiego.Plakaty można przynosić do 12.09.2024r. do gabinetu psychologa (s.202)Wybory odbędą się 16.09.2024r.Czekamy na Was!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• Nowa galeria Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 została dodana do albumu fotograficznego

Czas wakacji nieubłagalnie dobiegł końca i 2 września nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół nr 1 spotkali się na sali gimnastycznej, aby wziąć udział w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2024/2025. Swoją obecnością społeczność szkolną zaszczycili: Wiceminister Rolnictwa i  Rozwoju Wsi, Pan Stefan Krajewski, Starosta Powiatu Zambrowskiego, Pani Edyta Marchelska-Groszfeld, Przewodniczący Rady Powiatu Zambrowskiego, Pan Jacek Murawski, oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1, Pan Sławomir Baran, przywitał wszystkich przybyłych, po czym zapoznał zebranych z najważniejszymi zmianami, jakie czekają uczniów
            i nauczycieli w nadchodzącym roku szkolnym. Zwrócił również uwagę na to, iż w czasie wakacji wyremontowano bibliotekę szkolną i salę 217 oraz pozyskano  monitor 86 calowy do sali 216. Przypomniał także, iż w związku z remontem szkoły, uczniowie oraz nauczyciele mają do odrobienia w soboty 9 dni, a zajęcia edukacyjne zakończą się  6 czerwca, choć rozdanie świadectw nastąpi dopiero 27 czerwca 2025.

Na zakończenie Dyrektor Szkoły przedstawił nowych nauczycieli:

- Panią Magdalenę Świrską, nauczyciela języka polskiego,

- Panią Hannę Tomaszkiewicz, nauczyciela języka rosyjskiego,

- Panią Dorotę Pakulniewicz, nauczyciela geografii,

- Pana Krzysztofa Moczulskiego, nauczyciela języka angielskiego,

- Pana Sławomira Kuropatwę, nauczyciela praktycznej nauki zawodu,

- Pana Krzysztofa Sufa-Chrostowskiego, nauczyciela praktycznej nauki zawodu,

oraz wychowawców:

- Panią Annę Gosk-Furmanek  – klasa I LO,

- Panią Wandę Jakubiak – klasa łączona I TI i TL,

- Panią Danutę Markowska – klasa łączona I TM i TG,

- Panią Beatę Pietranik – klasa II TL,

- Panią Ewę Matanowską – klasa IV LO.

Po uroczystości uczniowie udali się do sal na krótkie spotkanie z wychowawcami,
            a od wtorku czeka na nich praca w kolejnym roku szkolnym.

Krzysztof Krajewski